آموزش BPMS

آموزش BPMS


سامانه BPMS صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان به منظور خودکارسازی و مکانیزاسیون نمودن فرآیندهای سازمان و ارائه خدمات چابک شکل گرفته است. مخاطبین صندوق به کمک BPMS قادر بوده مکاتبات خود را سریع‌تر به دست کارشناسان رسانده و فرایندهای ثبت درخواست خدمات، تکمیل قرارداد و ارسال مدارک خود را با سرعت و کیفیت بیشتری اجرا نمایند. از سوی دیگر شرکت‌ها قادر خواهند بود آخرین وضعیت درخواست خود را از طریق این سامانه پیگیری نمایند.

به همین منظور فایل‌های آموزش زیر جهت آشنایی با سامانه ارائه شده است.

تکمیل قرارداد

بارگزاری مدارک

ورود به سامانه

فرم‌ها و مدارک


متقاضی محترم دریافت تسهیلات از صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان:
لطفا ابتدا فرم دریافت تسهیلات را دانلود نموده، کلیه مدارک مورد نیاز را در فولدرهای مربوط به خود قرار داده و فولدر تکمیل شده را در صورت داشتن نام کاربری در سامانه و در غیر این صورت به آدرس ایمیل صندوق، Isfahanrtf99@gmail.com ارسال نمایید.
لازم به ذکر است در تکمیل مدارک دقت لازم را مبذول فرمایید. و پس از ارسال فرم‌ها با شماره تلفن 5-32683434-031 داخلی 5 (واحد پذیرش) تماس حاصل فرمایید.


متقاضی محترم دریافت خدمات صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان:
لطفا در صورتی که تعداد ضامنین اعلام شده جهت عقد قرارداد بیش از 5 نفر می‌باشد فرم پیوست را دانلود نموده، و پس از تکمیل فرم در سامانه BPMS بارگزاری و ارسال نمایید.
لازم به ذکر است در تکمیل مدارک دقت لازم را مبذول فرمایید. و پس از ارسال فرم‌ با شماره تلفن 5-32683434-031 داخلی 8 (واحد حقوقی) تماس حاصل فرمایید.


متقاضی محترم دریافت خدمات صندوق پژوهش و فناوری استان اصفهان:
لطفا جهت تکمیل پرتال کاربری خود در سامانه BPMS فرم پیوست را دانلود نموده، و پس از تکمیل فرم به آدرس ایمیل صندوق، Isfahanrtf@gmail.com ارسال نمایید.
لازم به ذکر است در تکمیل مدارک دقت لازم را مبذول فرمایید. و پس از ارسال فرم با شماره تلفن 5-32683434-031 تماس حاصل فرمایید.

سوالات متداول

گام به گام تا هوشمندسازی
4

پشتیبانی برخط

در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر با شماره 5-32683434-031 تماس حاصل فرمایید.

3

مدارک

مدارک مورد نیاز جهت بارگزاری و ارسال در بخش فرم‌ها و مدارک در دسترس می‌باشد.

2

نام کاربری و پسورد

نام کاربری و پسورد به صورت خودکار ایجاد و به ایمیل شرکت ارسال می‌شود.

1

ورود به سامانه

جهت ورود به سامانه BPMS از گزینه ورود به سامانه استفاده نمایید.